finadv.ltd :: Адвокатське бюро «ВЕКТОР» :: Податковий адвокат :: Оскарження податкових повідомлень-рішень фіскальної служби, штрафів Держпраці :: Розблокувати накладну ::
 

Оскаржити нараховані штрафні санкції, пеню

 

на головну | 

 

Адвокати АБ «Власова Вектор» надають правову допомогу під час  адміністративного та судового оскарження нарахованих штрафних санкцій, пені податковими органами та мають успішний досвід, завдяки якому клієнти отримували бажаний результат.

 

Спеціалісти адвокатського бюро, в т. ч. адвокати, бухгалтери, допоможуть та визначать перспективи для оскарження нарахованих штрафних санкцій, пені:

 

(1) аналіз документів,  на підставі яких було розраховані штрафні санкції, пеня,

(2) оцінка перспектив та підготовка плану дій, формування правової позиції під час оскарження правомірності розрахованих штрафних санкцій, пені,

(3) адміністративне та судове представництво інтересів клієнтів, в т. ч. складання та подача пояснень, заперечень, позовної заяви, відповіді на відзив, процесуальних заяв та клопотань, участь у судовому засіданні,

(4) супровід виконання судового рішення, в т. ч. повернення судового збору, понесених витрат.

 

Потрібно розуміти, що не всі штрафні санкції податкової служби оформлюються окремим документом – податковим повідомленням-рішенням, а тому слід час від часу перевіряти стан розрахунків у особистому кабінеті платників.

 

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З АДВОКАТСЬКИМ БЮРО «ВЛАСОВА «ВЕКТОР»

 

Допомагаємо клієнту, а не цитуємо закони

 

Спеціалісти бюро (адвокати, бухгалтери, аудитори):

 

 

Розуміємося на внутрішніх бізнес-процесах клієнтів

 

Завдяки тому, що серед клієнтів є і невеличкі підприємства, і міжнародні компанії, спеціалісти розуміють на різноманітних бізнес процесах, а тому запропонують найоптимальніший варіант вирішення проблеми.

 

 

Наш досвід та здобутки

 

Про успішні справи Адвокатського бюро «Вектор» можна дізнатися за цим покликанням.

 

Якщо Ви хочете отримати в телефонному режимі попередню оцінку перспектив оскарження штрафів та пені у Вашій конкретній ситуації, то просимо звертатися.

на головну | 

 


 

контактна особа: Євген Власов 

податковий адвокат  

+380 67 86 244 17 | ev@legalvector.com.ua