finadv.ltd :: Адвокатське бюро «ВЕКТОР» :: Податковий адвокат :: Оскарження податкових повідомлень-рішень фіскальної служби, штрафів Держпраці :: Розблокувати накладну ::
 

Як упередити блокування накладної, ризиковість компанії?

на головну | 

Адвокати АБ «Власова Вектор» надають правову допомогу під час  виведення компаній з ризикових  та мають успішний досвід, завдяки якому клієнти вже отримували бажаний результат.

 

Нижче наводимо базові моменти, які слід врахувати, щоб зменшити можливі проблеми з тими самими таблицями, заблокованими накладними, ризиковістю платника податків (звісно, це не абсолютно не виключить ризику).

 

Рекомендація № 1 (нерухомий актив)

1.1. Слід мати офісне приміщення, а також складське приміщення (оформлене відповідним договором, актами приймання-передавання).
1.2. Подати 20-ОПП за фактом наявності офісу та складу.

 

Рекомендація № 2 (рухомий актив)

2.1. Мати на балансі хоча б який інструмент, обладнання, тощо та відобразили в фінансовій звітності.
2.2. Визначитися з тим, хто буде перевозити товар, обладнання (самостійно, чи із залученням третіх осіб – перевізників). Якщо ж самостійне перевезення виникає потреба в подачі 20-ОПП, проте існують випадки, коли 20-ОПП подавати не потрібно.

 

Рекомендація № 3 (кадровий актив)

3.1. Кількість працівників має бути від 3 осіб (в ідеалі 5), проте не більше 8, бо виникає потреба в працевлаштуванні осіб з інвалідністю.

 

Рекомендація № 4 (зарплата, директор)

4.1. Зарплата у всіх на рівні мінімальної, це взагалі податковою не сприймається, навіть, якщо 10 осіб в штаті. А отже слід враховувати міжкваліфікаційні коефіцієнти або визначати неповний робочий день для працівників.
4.2. Не зайвим буде визначати розмір заробітної плати з урахуванням середньої зарплати по галузі, регіону (сайт служби статистики допоможе).
4.3. Особа є керівником в не більше, ніж 2 компаніях.

 

Звісно, навіть виконання цих рекомендацій не убезпечить повністю платника податків.

 

Якщо потребуєте індивідуалізованих порад та способів їхніх застосувань у Вашій бізнес-моделі, то просимо звертатися.

 

Матеріал розміщений  14.02.2022 з урахуванням чинного на той момент законодавства, та не є  юридичною консультацією чи правовим аналізом ситуації. 

 

Для отримання вичерпних відповідей на Ваші запитання

просимо звертатися до Адвокатського бюро «Власова «Вектор»

контактна особа: Євген Власов 

податковий адвокат  

+380 67 86 244 17 | ev@legalvector.com.ua