finadv.ltd :: Адвокатське бюро «ВЕКТОР» :: Податковий адвокат :: Оскарження податкових повідомлень-рішень фіскальної служби, штрафів Держпраці :: Розблокувати накладну ::
 

Супровід під час перевірок податкової служби та Держпраці

 

на головну | 

 

Ми вважаємо, що перед тим як державні органи прийдуть з перевіркою, не зайвим буде пройти експрес аудит  та частково підготуватися до різноманітних неприємних запитань, виробити певний алгоритм дій.

 

Як відповідати інспекторам директору, працівникам, бухгалтеру? Чи можна не відповідати та посилатися на положення Конституції України? Чи зобов’язаний роботодавець, платник податків відразу мати первинні, кадрові документи під час перевірки? А як же мораторій, коронавірусні обмеження чи воєнний стан? Чимало запитань, на які бажано мати відповіді перед перевіркою, а не під час її проведення, чи тим більше – після.

 

Адвокати адвокатського бюро «Вектор» мають значний досвід у підготовці компаній до перевірок, загалом розробили чимало дієвих алгоритмів поведінки для власників бізнесу та адміністрації підприємств аби не наразитися на більші штрафи.

 

Незважаючи на те, що, інспектори з Держпраці, припускаються процедурних порушень, які є вагомими підставами для скасування нарахованих штрафів на судовій стадії, проте їх слід виявити або ж спровокувати на їхнє вчинення контролерами. А тому доречним та дієвим буде звернутися до юристів.

 

Cпеціалісти адвокатського бюро «Власова «Вектор» проаналізують ризики як до перевірки, так і вже тоді коли, було отримано акт перевірки, протокол про виявлені порушення, допоможуть оцінити перспективи оскарження, а при найгіршому розвитку подій – спланувати та реорганізувати бізнес-процеси.

 

 

Чим ми можемо бути корисні Вам?

 

(1) Допомагаємо з’ясувати слабкі місця та очевидні порушення, за які можуть бути застосовані максимальні штрафи.  

(2) Готуємо рекомендації та допомагаємо їх реалізувати на підприємстві до проведення перевірки Держпраці чи податковою службою.

(3) Аналізуємо результати перевірки (акти, протоколи), пропонуємо варіанти та оптимальні з урахуванням ситуації для оскарження.

(4) Складаємо та готуємо відповідні пояснення, скарги, заперечення, беремо участь під час розгляду інспекторами цих документів.

(5) Супроводжуємо ведення справи в суді на всіх стадіях.  

(6) Представляємо інтереси клієнта на стадії виконання судового рішення.

  

Наш досвід та здобутки

Наші адвокати супроводжували перевірки у більше ніж 10 компаній.

Про успішні справи Адвокатського бюро «Вектор» можна дізнатися за цим покликанням.

 

Адвокати нашого бюро підготувалит декілька порад для платників податків під час проведення планових податкових перевірок.

 У разі виникнення запитань – просимо звертатися.

 | на головну | 

 


 

контактна особа: Євген Власов 

податковий адвокат  

+380 67 86 244 17 | ev@legalvector.com.ua