finadv.ltd :: Адвокатське бюро «ВЕКТОР» :: Податковий адвокат :: Оскарження податкових повідомлень-рішень фіскальної служби, штрафів Держпраці :: Розблокувати накладну ::
 

Скасувати штраф Держпраці

 

на головну | 

 

Скасувати штраф Держпраці – реальність, адже інспектори допускаються чималих процедурних порушень, якими можна скористатися під час оскарження нарахованих штрафів та складених приписів.

 

Окрім того, що контролери постанову про застосування фінансових санкцій (штрафів), розмір яких може сягати більше ніж 200 тис. грн., яка, до речі, має силу виконавчого документу, тобто Держпраці доволі швидко відправляють її на виконання до державної виконавчої служби, яка накладає арешт та розпочинає стягнення; поширеною практикою є складання одночасно також і протоколу про адміністративне правопорушення (8,5 тис. грн. – 17 тис. грн.).

 

На практиці досить часто буває так, що про результати перевірки, а точніше про накладений штраф, підприємець дізнається, коли рахунки арештовані, а його майно готується до прилюдних торгів.

 

Здебільшого, спори стосуються  того чи є конкретний документ трудовим договором чи цивільно-правовою угодою, від цього залежить правомірність застосування штрафу.

 

Адвокати бюро «Власова «Вектор» мають успішних досвід оскарження нарахованих штрафних санкцій Держпраці.

 

Спеціалісти адвокатського бюро «Власова «Вектор» проаналізують перспективи та можливості зменшення нарахованих штрафних санкцій, доцільність саме досудового оскарження в конкретній ситуації, адже бувають непоодинокі випадки, коли досудова процедура дешевша та менш витратна для клієнта, оскільки суди – справа тривала.

 

Чим ми можемо бути корисні Вам?

 

  1. Допомагаємо з’ясувати законність нарахування штрафних санкцій.
  2. Формуємо правову позицію для оскарження штрафів.
  3. Пропонуємо варіанти, навіть тоді, коли шанси на успіх мінімальні.
  4. Складаємо та готуємо відповідні пояснення, скарги, заперечення, беремо участь під час розгляду інспекторами цих документів.
  5. Супроводжуємо ведення справи в суді на всіх стадіях. 
  6. Представляємо інтереси клієнта на стадії виконання судового рішення.
  7. Готуємо рекомендації для недопущення застосування штрафів у майбутньому.

 

 

Наш досвід та здобутки

У 2021 року АБ «Вектор» захистили інтереси клієнта та не допустили стягнення 520 тис.  штрафу за порушення трудового законодавства. Для десятка компаній юристами адвокатського бюро були розроблені рекомендації та алгоритми дій під час перевірок, завдяки чому, вдалося уникнути застосування чималих штрафів. 

 

Про успішні справи Адвокатського бюро «Вектор» можна дізнатися за цим покликанням.

 

Ми маємо практичний, а не теоретичний досвід.

 

Якщо Ви хочете отримати в телефонному режимі попередню оцінку перспектив оскарження штрафу Держпраці у Вашій конкретній ситуації, то просимо звертатися.

 

 

 

 | на головну | 

 


 

контактна особа: Євген Власов 

податковий адвокат  

+380 67 86 244 17 | ev@legalvector.com.ua